Акція

5 років співпраці з Польським Червоним Хрестом

3 березня 2012 року в місті Люблін, в окружному відділенні Польського Червоного Хреста була підписана Угода про співпрацю і взаємну допомогу між Волинською обласною організацією Українського Червоного Хреста у присутності консула України – пана Сергія Сидюка та Люблінського міського голови – пані Марти Вкисло.

Угоду підписали голова Волинської обласної організації Українського Червоного Хреста - пані Валентина Пришко - і пан Єже Бісек – президент Люблінського регіонального відділення Польського Червоного Хреста.

Цього року з нагоди 5річчя співпраці, між Люблінським регіональним відділенням Польського Червоного Хреста та Волинською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, за запрошенням Директора Люблінського регіонального відділення Польського Червоного Хреста Мацея Будки делегація на чолі з головою Волинської обласної організації Українського Червоного Хреста – Валентиною Пришко відвідали місто Люблін.

Метою візиту було підписання нової Угоди про співпрацю. Угода була підписана 14 вересня 2017 головою Волинської обласної організації Українського Червоного Хреста - пані Валентиною Пришко і директором Люблінського регіонального відділення Польського Червоного Хреста – паном Мацеєм Будкою.

Основний акцент був поставлений на : - надання гуманітарної допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій і стихійного лиха зокрема ; - обмін досвідом з реалізації програм, пов'язаних з наданням медико-соціальної допомоги потребуючим, з розвитку донорства, турботи та піклування хворих ; - програми допомоги дітям сиротам, дітям, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЄС та багатодітним сім’ям , сім'ям загиблих учасників АТО та сім'ям переміщених з Луганської і Донецької областей та АР Крим; - навчання населення наданню першої допомоги.

Вагому частину часу було приділено обговоренню нових можливостей в реалізації програм. Намічено і заплановано ряд зустрічей задля покращення і зміцнення співпраці. Обговорення питань відбувалося, як завжди жваво не зважаючи на ділову атмосферу.

<
<
<
<