Діяльність :: Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність

В 2015 році за фінансування Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця обласною організацією Товариства реалізовувались програми:

-«Регіональна ініціатива з охорони здоров'я у Волинській області 2014-2015 р.р.»;

-«Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги та реабілітації»;

За фінансування Міжнародного комітету Червоного Хреста виконувалась програма:

-«Відновлення родинних та консульських зв'язків для нерегулярних мігрантів, затриманих в Україні».

У 2015 році продовжувалася співпраця з Німецьким Червоним Хрестом м.Бад Нойєнар-Арвайлер, делегація якого двічі побувала на Волині, з метою надання гуманітарної допомоги, а саме: 20 березня 2015 року - доставлена гуманітарна допомога вагою 11 375 кг на суму 2065 євро; 10 жовтня 2015 року - отримана гуманітарна допомога вагою 14 675 кг на суму 2532 євро.

Всього за рік від Німецького Червоного Хреста отримано гуманітарної допомоги на загальну вагу 26050 кг на суму 4594 євро.

З 8 по 16 серпня 2015 року 19 волинських дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей батьки яких учасники та загиблі в АТО на запрошення колег Німецького Червоного Хреста округу Арвайлер м. Бад Нойєнар-Арвайлер відпочивали в Освітньому центрі Німецької асоціації з порятунку життя м. Лємен (федеративна земля Рейнланд-Пфальц).

Поїздка відбулася завдяки Німецькому Червоному Хресту, колеги якого зібрали і оплатили всі витрати на дорогу.


Також продовжувалася співпраця з Люблінським регіональним відділенням Польського Червоного Хреста, делегація якого двічі побувала на Волині з метою організації, навчання і проведення змагань по наданню першої домедичної допомоги і реалізації Проекту «Молодіжний чемпіонат. Перша допомога», що фінансувався в рамках «Зміни в регіоні» Польсько-американського фонду Свободи – Ріта.

В рамках Проекту на запрошення Люблінського регіонального відділення Польського Червоного Хреста група із 15 волонтерів і 3 працівників-вихователів обласної організації Товариства з 19 по 28 вересня побувала в Республіці Польща м. Мшана Дольна.

Метою візиту було підвищення рівня знань у галузі правил надання першої допомоги учнівської та студентської молоді віком 14-18 років.

Протягом всіх днів перебування, волинська молодь разом з польськими волонтерами навчалася навикам надання першої допомоги.

Свої знання і набуті практичні навички команда із Волині в складі 5 червонохресних волонтерів продемонструвала під час участі у змаганнях по Проекту «Молодіжний чемпіонат Перша допомога, які проводились в м. Любліні, Республіка Польша в 23 раз.


За підсумками змагання в яких прийняли участь 16 команд з польських воєводств і наша команда, яка із 17 команд зайняла 7 місце і була нагороджена 2 манекенами для тренувань.


При змаганнях і підведенні підсумків прийняла участь голова обласної організації Товариства Пришко В.С., яка подякувала Польському Червоному Хресту за запрошення і в свою чергу запросила польську делегацію на Волинь з метою реалізації даного Проекту в області.


27 серпня делегація Люблінського регіонального відділення Польського Червоного Хреста у складі керівника делегації Кшиштофа Якубовскі – координатора програми і Матеуша Чіхого – координатора Проекту побувала на Волині з метою допомоги у проведенні змагань як на районному, міському рівнях так і на обласному.


Вдруге Польська делегація в кількості 5 осіб 26 листопада побувала на Волині, представники якої спостерігали за ходом проведення обласного І Чемпіонату «Перша допомога на Волині», а також брали участь в нагородженні переможців і учасників змагань.


З з 21 по 23 жовтня побувала делегація у складі Гульзар Сайри, делегата з питань розшуку та відновлення родинних зв’язків МКЧХ, Білим Наталії співробітника Регіональної делегації МКЧХ (Київ) у супроводі координатора програми з міграції, завідуючої відділом розшуку НК ТЧХ України Царюк Ірини, яка ознайомилася з сучасними проблемами затриманих мігрантів у місцях їх тимчасового перебування, вивчала їх першочергові потреби та визначала подальшу роль Червоного Хреста у вирішенні цих питань.


Представники делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста дали позитивну оцінку виконання «Програми з відновлення родинних і консульських зв’язків для мігрантів в Україні» в області.

Представники делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста дали позитивну оцінку виконання «Програми з відновлення родинних і консульських зв’язків для мігрантів в Україні» в області.