Діяльність : Загін швидкого реагування

Загін швидкого реагування

Згідно Постанови Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 19 лютого 2014 року №16/4 затверджено Положення про загін швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України. Після затвердження положення обласна організація Товариства почала роботу над формуванням загону при обласному комітеті. На даний час в загін входять 5 волонтерів на чолі з командиром – Наталією Домбровською.

17 жовтня 2014 року на базі навчально-методичного центру федерації профспілок Волинської області та КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» відбулися методично-волонтерські навчання з відпрацювання дій у випадку масового ураження людей під час терористичних актів. Навчання проводилося за сприяння місцевої влади. В них прийняли участь міське управління охорони здоров`я, міський відділ УМВС України в області, управління ДСНС України в області, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, загін обласної організації Товариства Червоного Хреста України та студенти Луцького базового медичного коледжу.

23 жовтня 2014 року загін першої допомоги знову взяв участь медично-волонтерських навчаннях спільно з управлінням ДСНС України в області на базі корпусу історичного факультету Східноєвропейського Університету імені Лесі Українки.

З 10 по 14 червня 2015 року по запрошенню Польського Червоного Хреста Люблінського воєводства 15-ть делегатів обласної організації Товариства, серед них загін швидкого реагування, були на навчаннях та змаганнях в Польщі, м. Люблін. В змаганнях брали участь 16-ть команд із Польщі та 17-та команда з Волині, яка проходила поза конкурсом. Незважаючи на це наша команда набрала 357 балів та посіла 7 місце.

Протягом 2015 року члени ЗШР проводили курси по першій допомозі серед населення та працівників підприємств, заводів, навчальних закладів міста Луцька, зокрема ТзОВ «Кромберг енд Шуберт», СП ТОВ «Модерн-Експо», навчально-виховні комплекси міста.

В серпні-вересні були проведені заняття по підготовці учасників до міського етапу І Чемпіонату «Перша допомога на Волині» серед учнів 9-11 класів навчально-виховних комплексів м. Луцька.

12 вересня 2015 року ЗШР обласної організації Товариства на Театральному майдані м. Луцька демонстрував навики надання першої допомоги при імітації дорожньо-транспортної пригоди за наявністю 5 постраждалих різного ступеня важкості та різних видів травм. Крім того проводився майстер-клас з основних принципів першої допомоги та СЛР.

З 19 по 28 вересня 2015 року члени загону на запрошення Люблінського регіонального відділення Польського Червоного Хреста побували в м. Мшана Дольна. Поїздка відбувалася у зв’язку з реалізацією проекту «Молодіжний Чемпіонат Перша допомога». Протягом всіх днів перебування в Польщі члени загону відвідували тренінги польських інструкторів з навичок надання першої допомоги. Для закріплення матеріалу, який викладався, в останній день поїздки відбулися змагання по першій допомозі.

28 жовтня та 26 листопада 2015 року були проведені міський та обласний етапи І Чемпіонату «Перша допомога на Волині», в яких члени загону брали участь в якості суддів.