Діяльність

Наша діяльність

Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста має два основні напрямки діяльності. Це міжнародна співпраця та медико-соціальна допомога. Ці два напрямки охоплюють багато програм, серед яких «Регіональна ініціатива серед молоді Волинської області», «Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги та реабілітації», "Програма з відновлення родинних та консульських звязків для нерегулярних мігрантів, затриманих в Україні», "Навчання населення навичкам надання першої допомоги", «Посилення ситеми надання якісної амбулаторної допомоги хворим на МР ТБ шляхом надання максимально-наближених медико-соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування», "Донорський рух", Служба розшуку» та ін.

Загін швидкого реагування

Згідно Постанови Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 19 лютого 2014 року №16/4 затверджено Положення про загін швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України. Після затвердження положення обласна організація Товариства почала роботу над формуванням загону при обласному комітеті. На даний час в загін входять 5 волонтерів на чолі з командиром – Наталією Домбровською.

Дізнайтеся більше

Служба розшуку

Після отримання незалежності Український Червоний Хрест активно включився в роботу з реалізації норм і положень Женевських Конвенцій від 12 серпня 1949 року і Додаткових протоколів до них, прийнятих 1977 р., щодо захисту жертв війни, у розробці яких Україна брала активну участь і ратифікувала їх у Верховній Раді. Безпосереднім напрямком реалізації цих документів стало створення у червні 1992 року в Товаристві Червоного Хреста України Служби Розшуку, яка безкоштовно надає громадянам України допомогу з розшуку та відновлення родинних зв’язків, втрачених внаслідок збройних конфліктів, стихійного лиха, техногенних катастроф, сучасних міграційних процесів та інших екстремальних ситуацій.

Дізнайтеся більше

Молодь і Червоний хрест

Вагоме місце в роботі Червоного Хреста посідає його молодіжна ланка, що охоплює своєю діяльністю школярів та студентів. Юні червонохрестівці допомагають своїм одноліткам набути впевненості в собі, вчаться надавати першу допомогу, намагаються полегшити страждання інвалідів, зробити самотнє життя знедолених повноціннішим.

Дізнайтеся більше

Перша допомога

З метою поширення знань з першої допомоги серед населення з 2011 року у Волинській області почала діяти програма навчання населення навичкам надання першої допомоги. Для реалізації навчального процесу в області Національним комітетом Товариства було забезпечено організаційно-методичну базу: розроблені та сертифіковані в референт-центрі МФТ ЧХ і ЧП з першої допомоги 12-годинна базова та 48-годинна розширена програми навчання; видані навчальні моделі для кожного розділу учбової програми та учбові комплекти навчальних манекенів.

Дізнайтеся більше